Napisz do nas

Opinie, sugestie i komentarze naszych klientów są dla nas najcenniejsze. Projekt powstaje z myślą o Was dlatego rozpatrujemy wszystkie nadesłane wiadomości. Cenimy sobie również Waszą szczerość. Wypełnij poniższy formularz i jeżeli chcesz, żebyśmy się z Tobą skontaktowali – zaznacz to 🙂

Nigdy nie wykorzystujemy Twoich danych w żadnym innym celu niż kontakt z Tobą w konkretnie zgłoszonej sprawie

Wasze opinie

Projekt Kamieniołom – moim zdaniem jest to najbardziej rozbudowany i zaawansowany projekt nurkowy w Polsce od wielu lat. Pierwszy raz mamy do czynienia z budową akwenu nurkowego który powstaje na podstawie ustaleń z nurkami oraz przy ich pomocy. Jak dla mnie będzie to super miejsce nurkowe.

Kuba Janowicz
SANTI diving

Od pierwszego kontaktu z Ekipą z Projektu Kamieniołom uznaliśmy, że Ci ludzie z pasją, zaangażowaniem i ogromnym sercem będą z determinacją parli do celu. Pomimo ogromu i złożoności wyzwań chętnie przystaliśmy do Ekipy. Działamy przede wszystkim pod wodą. Z nurkowania na nurkowanie widać jak zbiornik się zmienia. Woda staje się coraz bardziej przejrzysta. Powoli pojawiają się efekty wielu setek godzin ciężkiej pracy.

Maciej Mazur

Zobacz naszą galerię
Nasza Misja
landscaper-homepage-work-01
landscaper-homepage-work-02

HISTORIA KAMIENIOŁOMU

Historia Kamieniołomu sięga XIV wieku, a pozyskane zasoby znalazły swoje zastosowanie w wielu miejscach, również za granicami naszego kraju.

HISTORIA
POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ