Na powierzchni znajdziecie to co niezbędne

W naszej ofercie znajdują się m.in. wiaty w których są osobne miejsca o szerokości 130 cm z zamykanymi koszami w które zmieszczą się skrzynki z Waszym sprzętem, haczykami oraz półką na suche rzeczy. Każde miejsce otrzyma przy wjeździe indywidualny kluczyk przypisany do szafki na którą zrobiliście rezerwacje. Dodatkowo w każdej wiacie znajdują się wieszaki do powieszenia swojego mokrego skafandra/pianki.

Jeżeli nie znaleźliście czegoś co z Waszego punktu widzenia mogłoby okazać się przydatne lub nawet niezbędne to piszcie do nas śmiało – Projekt Kamieniołom jest dla Was dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby spełnić wszystkie Wasze uzasadnione prośby i życzenia 🙂

Wiaty

Wiaty

Wiaty są przemyślane pod każdym kątem – przestronne, praktyczne i komfortowe.

Sanitariaty

Sanitariaty

W pobliżu zejścia do wody możecie skorzystać z wyposażonych pryszniców, przebieralni oraz toalet.

Kompresorownia

Kompresorownia

Zadbaliśmy również o to by wiatru Wam nie brakło.

Pomosty

Pomosty

Zejścia z wiat do wody.

Gastronomia

Gastronomia

Specjalnie wydzielone miejsce na grilla oraz możliwość skorzystania z usług na miejscu – poszliśmy za waszą radą 😉

Niepełnosprawni

Niepełnosprawni

Ścieżki, zejścia oraz korzystanie z infrastruktury rzez osoby niepełnosprawne nie stanowi problemu 🙂

Kliknij i zobacz co mamy kilkanaście stóp poniżej

Uwzględnione aspekty

Jesteśmy Eko

Wszystkie nasze produkty z których korzystacie są przyjazne dla Was i środowiska.

Etyczni

Weszliśmy w projekt ochrony środowiska mający na celu nieodpłatne obserwacje naszych raków oraz jesiotrów dzięki kamerom on-line, które udostępniamy również Wam.

Higieniczni

Skupiamy wielką uwagę na czystość i higienę.

Teren

Teren jest zagospodarowany w taki sposób, że dotarcie do wszystkich głównych punktów obiektów nie sprawi nikomu problemu.

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu procedur bezpieczeństwa zminimalizowaliśmy wystąpienie wielu zagrożeń. Na terenie naszego obiektu mogą przebywać również dzieci i zwierzęta domowe pod ścisłym nadzorem opiekunów.

Porządek

Na terenie Projektu Kamieniołom wszystko ma swoje miejsce – nic nie powstało z przypadku. Przy Waszej pomocy, personel zadba również o to, żeby drobne przedmioty zawsze znajdowały się na swoich miejscach.

Zobacz naszą galerię
Nasza Misja
landscaper-homepage-work-01
landscaper-homepage-work-02

Wasze opinie

Projekt Kamieniołom – moim zdaniem jest to najbardziej rozbudowany i zaawansowany projekt nurkowy w Polsce od wielu lat. Pierwszy raz mamy do czynienia z budową akwenu nurkowego który powstaje na podstawie ustaleń z nurkami oraz przy ich pomocy. Jak dla mnie będzie to super miejsce nurkowe.

Kuba Janowicz
SANTI diving

Najlepiej zapowiadający się projekt miejsca nurkowego w Polsce. Początkujący nurkowie, specjaliści nurkowania technicznego, naukowcy, hydrobiolodzy i studenci – każdy znajdzie tu wystarczająco dużo, żeby związać się z tym miejscem na dłużej. Duży nacisk na bezpieczeństwo i wsparcie dla badaczy środowiska wodnego i podwodnego na imponującą skalę. Miejsce w którym od początku ważne są opinie nurków. Budowane dla nurków, przez nurków. Projekt Kamieniołom – nasz projekt!

Wojtek A. Filip
TECLINE

Newsletter

Jeśli chcesz wiedzieć co słychać w Projekcie Kamieniołom, zapisz się na darmowy newsletter. Będziemy zbierać wszystkie istotne informacje i raz w miesiącu wysyłać je do wszystkich chętnych – dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco 🙂
Po zapoznaniu się z najświeższymi informacjami i planami będziecie mogli na bieżąco je komentować i planować dalsze działania.

Pojawiają się już pierwsze pomysły i niebawem udostępnimy specjalnie dla Was na stronie Projektu Kamieniołom kalendarz wydarzeń 😉

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli chcesz się podzielić opinią, serdecznie zapraszamy do kontaktu. To miejsce dla Was i to właśnie Wasze zdanie jest dla nas ważne!

Zostaw Opinię
Zostaw opinię