Noclegi

By dopełnić kompleksową ofertę zapraszamy do skorzystania z oferty ośrodka Nad Stawem. W pełni przygotowane miejsce dla rodzin, spotkań biznesowych, szkoleniowych a także rekreacyjnych.

Wynajem pawilonów

Pawilony są własnością szkół nurkowych, które podjęły z nami współpracę. Każdy z nich jest szyty na miarę każdej szkoły. Są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Usługi gastronomiczne

W naszej ofercie znajduje się także zaplecze gastronomiczne.

Wynajem domków

Dla kompleksowych usług naszego ośrodka poszerzyliśmy ofertę o noclegi w Ośrodku Wypoczynkowym niedaleko naszej lokalizacji.

Oferta ośrodka nad stawem

Uwzględnione aspekty

Jesteśmy Eko

Wszystkie nasze produkty z których korzystacie są przyjazne dla Was i środowiska

Etyczni

Weszliśmy w projekt ochrony środowiska mający na celu nieodpłatne obserwacje naszych raków oraz jesiotrów dzięki kamerom on-line, które udostępniamy również Wam.

Higieniczni

Skupiamy wielką uwagę na czystość i higienę.

Teren

Teren jest zagospodarowany w taki sposób, że dotarcie do wszystkich głównych punktów obiektów nie sprawi nikomu problemu.

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu procedur bezpieczeństwa zminimalizowaliśmy wystąpienie wielu zagrożeń. Na terenie naszego obiektu mogą przebywać również dzieci i zwierzęta domowe pod ścisłym nadzorem opiekunów.

Porządek

Na terenie Projektu Kamieniołom wszystko ma swoje miejsce – nic nie powstało z przypadku. Przy Waszej pomocy, personel dba również o to, żeby drobne przedmioty zawsze znajdowały się na swoich miejscach.

Zobacz naszą galerię
Nasza Misja
landscaper-homepage-work-01
landscaper-homepage-work-02

Wasze opinie

Mega pozytywne wibracje, podejście i relacje. 3mam kciuki nie tylko za powodzenie projektu, ale za to by stał się Najsłynniejszą Europejską Bazą Nurkową.

Marek Spiżewski

Wielki szacun za rozmach i zaangażowanie. Potrzebne są nam takie projekty – szczególnie w tym rejonie. Będziemy mieć swój dolnośląski Zakrzówek.

Robert Perżan

Newsletter

Jeśli chcesz wiedzieć co słychać w Projekcie Kamieniołom, zapisz się na darmowy newsletter. Będziemy zbierać wszystkie istotne informacje i raz w miesiącu wysyłać je do wszystkich chętnych – dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco 🙂
Po zapoznaniu się z najświeższymi informacjami i planami będziecie mogli na bieżąco je komentować i planować dalsze działania.

Pojawiają się już pierwsze pomysły i niebawem udostępnimy specjalnie dla Was na stronie Projektu Kamieniołom kalendarz wydarzeń 😉

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli chcesz się podzielić opinią, serdecznie zapraszamy do kontaktu. To miejsce dla Was i to właśnie Wasze zdanie jest dla nas ważne!

Zostaw Opinię
Zostaw opinię