Wypożyczalnia / Użyczenie

Dbając o Was jesteśmy wyposażeni w podstawowy sprzęt nurkowy, ale mamy też przyjemność zarekomendować i umożliwić Wam zamówienie za naszym pośrednictwem sprzętu do testów
firm:

rock-service-01

Santi

rock-service-03

Tecline

KLIKNIJ JEŻELI CHCESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ

Uwzględnione aspekty

Jesteśmy Eko

Wszystkie nasze produkty z których korzystacie są przyjazne dla Was i środowiska.

Etyczni

Weszliśmy w projekt ochrony środowiska mający na celu nieodpłatne obserwacje naszych raków oraz jesiotrów dzięki kamerom on-line, które udostępniamy również Wam.

Higieniczni

Skupiamy wielką uwagę na czystość i higienę.

Teren

Teren jest zagospodarowany w taki sposób, że dotarcie do wszystkich głównych punktów obiektów nie sprawi nikomu problemu.

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu na terenie obiektu ….. zminimalizowaliśmy wystąpienie wielu zagrożeń. Na terenie naszego obiektu mogą przebywać również dzieci i zwierzęta domowe pod ścisłym nadzorem opiekunów.

Porządek

Na terenie Projektu Kamieniołom wszystko ma swoje miejsce – nic nie powstało z przypadku. Personel dba również o to, żeby drobne przedmioty zawsze znajdowały się na swoich miejscach.

Zobacz naszą galerię
Nasza Misja
landscaper-homepage-work-01
landscaper-homepage-work-02

Wasze opinie

Najlepiej zapowiadający się projekt miejsca nurkowego w Polsce. Początkujący nurkowie, specjaliści nurkowania technicznego, naukowcy, hydrobiolodzy i studenci – każdy znajdzie tu wystarczająco dużo, żeby związać się z tym miejscem na dłużej. Duży nacisk na bezpieczeństwo i wsparcie dla badaczy środowiska wodnego i podwodnego na imponującą skalę. Miejsce w którym od początku ważne są opinie nurków. Budowane dla nurków, przez nurków. Projekt Kamieniołom – nasz projekt!

Wojtek A. Filip
TECLINE

W Projekcie Kamieniołom pojawiłem się pod koniec 2019 roku. Miałem okazję zanurkować w tym miejscu jako pierwszy i przeżyć tą niemałą ekscytację 🙂 Choć wizura daleka była od planowanej to dobrze rokowały na przyszłość wcześniejsze działania związane z oczyszczaniem dna. Ilość osadów dennych była niewielka i wynikała jedynie z bieżącego opadu cząsteczek a pokrycie dna folią ochronną odizolowało je od lotnych frakcji. Od tego czasu zostało podjęte szereg działań mających na celu poprawę widoczności, które są cały czas kontynuowane. To bardzo dobrze wróży na przyszłość. Do zobaczenia pod wodą! Z nurkowym pozdrowieniem.

Krzysztof Mikołajczyk
IDC Staff Instructor PADI

Newsletter

Jeśli chcesz wiedzieć co słychać w Projekcie Kamieniołom, zapisz się na darmowy newsletter. Będziemy zbierać wszystkie istotne informacje i raz w miesiącu wysyłać je do wszystkich chętnych – dzięki temu będziecie zawsze na bieżąco 🙂
Po zapoznaniu się z najświeższymi informacjami i planami będziecie mogli na bieżąco je komentować i planować dalsze działania.

Pojawiają się już pierwsze pomysły i niebawem udostępnimy specjalnie dla Was na stronie Projektu Kamieniołom kalendarz wydarzeń 😉

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli chcesz się podzielić opinią, serdecznie zapraszamy do kontaktu. To miejsce dla Was i to właśnie Wasze zdanie jest dla nas ważne!

Zostaw Opinię
Zostaw opinię